Які зміни відбулись у законодавстві з питань підтримки підприємництва?

Нагадаємо, що постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 року № 738 “Деякі питання надання грантів бізнесу” затверджено низку порядків, що стосуються підтримки підприємництва. Уряд постійно тримає на контролі таку підтримку та приймає рішення на удосконалення цієї роботи.

Тож, 25 жовтня 2023 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 20 жовтня 2023 року № 1103, якою внесено зміни до Порядку надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу та Порядку надання грантів на створення або розвиток власного бізнесу учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни та членам їх сімей.

Ці зміни стосуються упорядкування процедурних питань одного з джерел фінансування надання мікрогрантів (грантів) – коштів, що надходять на рахунок Міністерства економіки України “Фонд підтримки малого та середнього бізнесу”. Також відповідні зміни внесені до Порядку використання коштів з рахунку “Фонд підтримки малого та середнього бізнесу”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1156.

Перейти до вмісту