Як отримати в Електронному кабінеті Довідку про суми виплачених доходів та утриманих податків

Петрівська ДПІ ГУ ДПС у Кіровоградській області інформує, що довідку про суми виплачених доходів та утриманих податків можна отримати за допомогою електронного сервісу ГУ ДПС України  «Електронний кабінет платника». Сервіс дозволяє оперативно та у будь-який час отримати відомості про суми виплачених доходів та утриманих податків.

Для отримання довідки про доходи необхідно зайти на головну сторінку Електронного кабінету платника (далі – ЕКП): через веб – портал ДПС  України ( https://tax.gov.ua ) або набравши в адресному рядку браузеру:https://cabinet.tax.gov.ua.

Щоб скористатися послугою «Отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб– платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків», користувачу необхідно мати кваліфікований електронний підпис, який можна отримати у будь – якому Акредитованому центрі сертифікації ключів http://acskidd.gov.ua/) або в банківських установах та організаціях.

Для входу в Особистий кабінет слід обрати особистий електронний ключ. У нижньому полі вводиться пароль для ключа та натискається кнопка «Увійти». Якщо ключ дійсний, на екрані з’явиться напис «Ключ зчитано».

Після ідентифікації обираємо розділ «Заяви, Запити для отримання інформації», в даному розділі обираємо «Запит про суми виплачених доходів з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків для заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи».

У формі Запиту заповнюємо всі реквізити, обираємо спосіб отримання відповіді (електронний кабінет, засобами e-mail, поштою або безпосередньо в органі ДПС), підписуємо особистим ключем, зберігаємо та відправляємо запит.

Наявність запиту у каталозі відправлених документів можна перевірити, перейшовши за вкладкою “Відправлені документи”. У відповідь на відправлений запит надійде електронна квитанція, що свідчить про успішну доставку запиту на обробку.  Квитанцію можна переглянути перейшовши за вкладкою “Вхідні документи”.

За результатами обробки запиту до особистого Електронного кабінету платника податків надійде «Відповідь про суми виплачених Доходів та утриманих податків з Державного Реєстру фізичних осіб – платників податків», яку можна переглянути, скачати або роздрукувати.

Скористатися цією послугою можуть всі без виключення громадяни, а також державні службовці або члени їх сімей при поданні щорічної декларації особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Перейти до вмісту