Відповідатиме перед судом за привласнення коштів, призначених на виплату пенсій

Петрівським відділом Олександрійської окружної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт стосовно працівника одного з поштових відділень Олександрійського р-ну Кіровоградської дирекції АТ «Укрпошта», за фактом привласнення грошових коштів із державного бюджету України.

У ході досудового розслідування встановлено, що вказана особа, в період дії в Україні воєнного стану, реалізовуючи свій злочинний умисел, спрямований на привласнення грошових коштів із державного бюджету України, діючи всупереч договору про повну матеріальну відповідальність, привласнила грошові кошти, призначені на виплату пенсій окремим пенсіонерам одного з населених пунктів Петрівської територіальної громади. Загальний розмір заподіяної шкоди становить 86 тисяч гривень.

Наразі слідство у вказаному провадженні завершено. Обвинувальний акт за ч. 4 ст. 191 КК України скеровано до суду для розгляду по суті. Санкція інкримінованої статті передбачає до 8-ми років позбавлення волі.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

 

 

Начальник Петрівського відділу

Олександрійської окружної прокуратури

Кіровоградської області                                              Ростислав САВОСТІКОВ

 

Перейти до вмісту