Відкрита реєстрація на відкритий всеукраїнський архітектурний конкурс на кращу проєктну пропозицію реконструкції пологового будинку № 3 в перинатальний центр за адресою: вул. Київська, 3, м. Миколаїв!

Відкрита реєстрація на відкритий всеукраїнський архітектурний конкурс на кращу проєктну пропозицію реконструкції пологового будинку № 3 в перинатальний центр за адресою: вул. Київська, 3, м. Миколаїв!
Термін реєстрації: 21.03.2024 – 05.05.2024
📍Реєстрація за онлайн-формою за посиланням:
💰Премії:
І місце – 100 000 грн.
ІІ місце – 75 000 грн.
ІІІ місце – 50 000 грн.
Автор/авторський колектив, якому присуджено першу премію Конкурсу, отримує право на подальше розроблення проєктної документації на будівництво.
📃Тези програми та умов конкурсу:
Учасникам конкурсу необхідно запропонувати концептуальне проєктне рішення реконструкції пологового будинку № 3 у сучасний перинатальний центр в місті Миколаєві шляхом добудов, нового планування існуючих корпусів, що є складовими пологового будинку, надання пропозицій щодо екстер’єрів та інтер’єрів, а також благоустрою прилеглої території.
👩🏻‍💻👨🏼‍💻Вимоги до професійного рівня учасників:
• фахівці з кваліфікаційним сертифікатом за спеціалізацію «Архітектурне об’ємне планування»,
• авторські колективи, одним із членів якого є фахівець з кваліфікаційним сертифікатом за спеціалізацію «Архітектурне об’ємне планування».
Замовник:
Департамент архітектури та містобудування Миколаївської міської ради
🗓Терміни проведення конкурсу:
21.03.2024 – 06.09.2024
Склад журі конкурсу:
▪️Євген ПОЛЯКОВ – Головний архітектор міста, директор департаменту архітектури та містобудування Миколаївської міської ради
▪️Андрій ЦИМБАЛ – Заступник директора департаменту архітектури та містобудування Миколаївської міської ради
▪️Олександр МИКУЛЯК – Архітектор, Лауреат Державної премії України в галузі архітектури, член правління НСАУ
▪️Павло ОМЕЛЬЧЕНКО – Керівник архітектурного бюро «МОДУС»
▪️Наталія ВАСЮКОВА – Член Миколаївської обласної організації Національної спілки архітекторів України (МОО НСАУ), фахівець-архітектор
▪️Світлана МАРУХНЯК – Член Миколаївської обласної організації Національної спілки архітекторів України (МОО НСАУ), директорка проєктної організації, атестований фахівець-архітектор
▪️Олена СІЯ – Член Миколаївської обласної організації Національної спілки архітекторів України (МОО НСАУ), ФОП, фахівець-архітектор
▪️Тетяна ЗНАМЕНСЬКА – Член-кореспондент НАМН України, Президент Асоціації неонатології України, професор
▪️Олег ІЩЕНКО – Директор КНП ММР «Пологовий будинок № 3», член громадської організації «асоціація акушерів-гінекологів України», лікар-спеціаліст вищої категорії за спеціальністю «акушерство та гінекологія», сертифікований спеціаліст у галузі «Організація і управління охороною здоров’я»
Розмір реєстраційного внеску: конкурс проводиться на безоплатній основі
💡Отримання конкурсної документації:
Конкурсна документація надсилається 06.05.2024 Замовником на електронну адресу учасників конкурсу, зазначені в заяві на участь у конкурсі.
💡Надання конкурсних проектів: Конкурсні роботи подаються учасниками в електронному вигляді шляхом надсилання на електронну адресу Замовника не пізніше 11.08.2024.
🇺🇦Вимоги до мови проведення конкурсу: українська.
Контакти:
💻 Електронна адреса: arch.konkurs.mk@gmail.com.
📞 Телефон: (0512) 37 02 71 – приймальня департаменту архітектури та містобудування Миколаївської міської ради
💎Офіційна сторінка Департаменту архітектури та містобудування Миколаївської міської ради з посиланням на сайт конкурсу – https://www.facebook.com/arhpage .
Перейти до вмісту