У яких закладах освіти може організовуватися професійне навчання зареєстрованих безробітних?

Нагадаємо, що з 29 березня 2023 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 24 березня 2023 року № 264, якою затверджено Порядок професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації зареєстрованих безробітних.

Пунктом 4 вказаного Порядку встановлено, що професійне навчання зареєстрованих безробітних здійснюється в закладах вищої, фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти, зокрема в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Державної служби зайнятості, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання, безпосередньо в роботодавців — замовників кадрів.

Примітка. Наведений матеріал є черговим в серії запитань-відповідей щодо застосування норм вищевказаного Порядку. Перший матеріал був розміщений на сторінці Кіровоградського обласного центру зайнятості у соціальній мережі Facebook 30 березня 2023 року http://surl.li/gamgx , попередній – 03 квітня 2023 року http://surl.li/gapgc .

Ознайомитись з інформацією про центри професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості можна на вебсторінці Державного центру зайнятості http://surl.li/aexon

 

Петрівський відділ Олександрійської філії Кіровоградського ОЦЗ

Перейти до вмісту