Тренінговий курс для 🇺🇦МСП у 🇪🇺ЄС

UPD. Термін подачі заявок подовжено до 31 серпня
Програма #EU4Business запрошує 20 українських молодих малих і середніх підприємців узяти участь у 2-тижневому тренінговому курсі на підприємстві у країні Європейського Союзу восени 2023 року.
Мета тренінгового курсу – передати управлінські ноу-хау керівникам українських компаній, які щойно розпочали свою кар’єру в приватному бізнесі. Учасники спостерігатимуть і вивчатимуть процеси, організовані на сталих підприємствах у країнах ЄС. Тренінговий курс також стане нетворкінговим і метчмейкінговим інструментом для подальшої співпраці між українськими та європейськими компаніями.
Відбір учасників відбуватиметься на конкурсній основі. Переможці отримають стипендією для участі у тренінговому курсі. Стипендія покриває транспортні витрати, проживання, харчування та забезпечує стажування на підприємстві.
Країна(и) призначення будуть визначені спільно з переможцями відповідно до їхньої галузі і профілю діяльності.
==========
Заявники повинні відповідати наступним критеріям:
☑️ Представляти молодий бізнес, зареєстрований в Україні протягом останніх п’яти років.
☑️ Представляти мікро-, мале або середнє підприємство, орієнтоване на експорт.
☑️ Не мати попереднього досвіду в управлінні компанією.
☑️ Добре володіти усною та письмовою англійською мовою (B2).
==========
Для участі у конкурсі необхідно до четверга, 📅31 серпня 2023 року, ⏰23:59 (час Києва) подати на електронну пошту 📧 eu4business.ukraine@giz.de наступні документи у форматі PDF, з підписом (дивіться приклад у коментарях під цим дописом):
🖊 Декларація про захист даних
🖊 Підтвердження участі
🖊 Згода на використання фотографій
🖊 Аплікаційна форма
❗️ Дайте назву кожному файлу у форматі: Назва_документа_Ім’я_Прізвище.
❗️ В темі листа вкажіть: Training Programme for Young Businesses 2023.
==========
Шаблони документів можна завантажити тут – https://bit.ly/3KF7OVe
🔐Пароль: 123-pass
👀 Скріншот з завантаження архіву – у коментарях під цим дописом.
==========
Довідкова інформація:
Тренінговий курс відбудеться в межах програми міжнародної співпраці EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП за співфінансування 🇪🇺Європейського Союзу та уряду 🇩🇪Німеччини. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту. Детальніше: www.eu4business.org.ua
Стратегічний виконавець програми – німецька федеральна компанія GIZ Ukraine . Локальний партнер з виконання – німецька агенція AHP International, ahp-international.com.
Перейти до вмісту