Стратегія розвитку Петрівської територіальної громади на 2021-2026 рік

Для чого стратегія громаді? 

Документ допоможе узагальнити весь існуючий масив інформації: визначити сильні та слабкі сторони громади, на основі цього виробити стратегічне бачення громади на 5 років, виокремити завдання, програми та результати для її досягнення.

Що вже зроблено? 

Розробка Стратегії розвитку Петрівської громади на 2021-2026 роки розпочалася у квітні 2021 року з соціально-економічного аналізу території громади та опитування мешканців Петрівської громади.  З підсумками аналізу та опитування можна ознайомитися в презентації з першої стратегічної сесії.

Презентація з I сесії від 04.06.2021

Презентація за підсумками соціально – економічного аналізу території громади та опитування мешканців Петрівської громади

Взяти участь в опитуванні і зробити свій внесок у розвиток громади можна за посиланням. На початку червня 2021 року відбулося перше стратегічне засідання робочої групи з розробки стратегії громади. Це були активні групові обговорення, де визначили ключові можливості, сильні та слабкі сторони на карті громади; мріяли про те, якою хочемо бачити громаду за 5 років і що для цього потрібно зробити.

План діяльності з розробки Стратегії розвитку Петрівської громади

 

Що далі? 

З червня по липень триває етап інтерв’ю та фокус-груп зі старостами громади, активними мешканцями, представниками бізнесу та різних сфер життя громади. За підсумками має відбутися формування візії громади, стратегічних та операційних цілей, ідеї проектів для їх реалізації. У серпні має відбутися фіналізація проектів стратегії, показників моніторингу та ефективності.

Хочете долучитися?

Питання, пропозиції та ідеї, які стосуються розвитку громади можна надіслати на електронну скриньку sel.rada.petrovo@ukr.net або в Telegram/WhatsApp/Viber за номером +38О962871804. Супровід здійснює начальник відділу соціально – економічного розвитку Петрівської селищної ради Наталія Тритяк.

Нормативно правові акти

Перейти до вмісту