Розірвання трудового договору з роботодавцями: про що треба знати ВПО?

Розірвання трудового договору з роботодавцями: про що треба знати ВПО?

Ви через активні бойові дії  покинули власні домівки, постійну роботу та переїхали на інші території? У вас не було можливості припинити трудові відносини з роботодавцем і ви маєте бажання шукати на новому місці роботу за сприяння Державної служби зайнятості? Вам необхідно звернутися до найближчого центру зайнятості/філії за місцем вашого перебування.

Наразі внутрішньо переміщеними особами, а також особами, які під час воєнного стану перебувають на територіях, на яких ведуться бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією, мають задеклароване/зареєстроване місце проживання або останнє місце роботи (останній вид зайнятості) на зазначених територіях, але не мали можливості припинити трудовий договір відповідно до пункту 1 частини першої статті 36, статей 38, 39 Кодексу законів про працю України, подають заяву про припинення трудового договору на підставі пункту 1 частини першої статті 36 або статей 38, 39 Кодексу законів про працю України на ім’я роботодавця, про що центр зайнятості повідомляє роботодавцю (будь-якими засобами комунікації, у тому числі електронними), територіальному органу ДПС та територіальному органу Пенсійного фонду України.

Датою припинення трудового договору є день, що настає за днем подання такої заяви.

Цьогоріч до Кіровоградської обласної служби зайнятості 33 внутрішньо переміщених осіб подали заяви про припинення трудового договору.

Якщо ви перебуваєте у пошуку роботи, є декілька шляхів:

–   безпосереднє звернення до найближчого центру зайнятості або філії за місцем вашого перебування. Контакти тут https://cutt.ly/oJ8G2q9

–   через регіональний вебресурс Державної служби зайнятості за посиланням https://cutt.ly/jXhYrFW

– через Єдиний портал вакансій – єдина база даних, яка оновлюється в режимі реального часу – https://is.gd/EZ7xmm.

–   через чат-бот Державної служби зайнятості у Telegram https://t.me/DCZWorkNowBbot, де щоденно оновлюється інформація про вакансії за регіоном або галуззю.

Перейти до вмісту