Прокуратура інформує

Згідно ст.ст. 3, 27 Конституції України,  життя і здоров’я людини визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю. Ніхто не може бути свавільно позбавлений життя, тому злочини проти життя та здоров’я особи, завжди знаходяться під ретельним наглядом окружної прокуратури.

Так, за процесуального керівництва Петрівського відділу Олександрійської окружної прокуратури затримано особу, яка нанесла тяжкі тілесні ушкодження, що  спричинило смерть потерпілого.

Як розповів перший заступник керівника Олександрійської окружної прокуратури Денис Лещенко, у ході досудового розслідування встановлено, що 44-річний мешканець с.Ганнівка Петрівського району Кіровоградської області, під час спільного розпиття спиртних напоїв, та раптово виниклого конфлікту, наніс ряд ударів в область голови своєму товаришу, спричинивши цим останньому, небезпечні для життя, тяжкі тілесні ушкоджені, від яких той помер.

На даний час, вказану особу затримано в порядку ст.208 КПК України, і обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Підозрюваному  загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до десяти років.

За допомогою злагоджених дій поліції та прокуратури, особу злочинця,  вдалось оперативно встановити і затримати в порядку, передбаченому ст.208 КПК України,  повідомити йому про підозру у вчиненні злочину, передбаченому ч.2 ст.121 КК України, та відповідним рішенням суду обрати запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Наразі досудове розслідування триває. Проводяться усі необхідні слідчі та процесуальні дії направлені на встановлення усіх обставин кримінального провадження.

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Перейти до вмісту