ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення виконавчого комітету «Про затвердження умов проведення конкурсу з перевезення пасажирів автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування, що проходять у межах території Петрівської селищної територіальної громади»

Відповідно до ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності» від 11 вересня 2003 року      №1160-IV (далі-Закон) та з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, та їх об’єднань, Петрівська селищна рада оприлюднює проект рішення «Про затвердження умов проведення конкурсу з перевезення пасажирів автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування, що проходять у межах території Петрівської селищної територіальної громади».

Проєкт спрямований на встановлення умов конкурсу з перевезення пасажирів автомобільним транспортом з метою визначення на конкурсних засадах юридичних або фізичних осіб перевізників і передбачає створення  автобусних маршрутів загального користування на території громади.

Підставою для розробки проєкту є необхідність забезпечення реалізації державної політики у сфері організації транспортного обслуговування населення Петрівської селищної територіальної громади.

Проект рішення разом з аналізом регуляторного впливу оприлюднюється в мережі Інтернет на офіційному сайті Петрівської селищної ради  https://pt-rada.gov.ua/ у розділі “Регуляторна діяльність”.

Зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторного акту та відповідного регуляторного впливу приймаються протягом 1 (одного) місяця з дня оприлюднення шляхом письмових та усних звернень до Петрівської селищної ради. Поштова адреса розробника проекту регуляторного акта:   вул. Святкова, 20, смт Петрове, Олександрійський район, Кіровоградська область, Петрівська селищна рада, тел. 0962871804,                                           e-mail: sel.rada.petrovo@ukr.net

 

 

Селищний голова                                                                    Світлана ТИЛИК

 

Перейти до вмісту