«Подання звітності платниками податків через Електронний кабінет »

Електронний кабінет платника є безкоштовним і зручним для звітування сервісом, за допомогою якого можна здійснювати контроль за станом розрахунків з бюджетом, подавати заяви, запити, податкову звітність, сплачувати податки онлайн, а також отримувати інші електронні послуги.

Єдиною вимогою для електронного спілкування з органами ДПС – це наявність кваліфікованого електронного підпису, який кожен бажаючий може отримати у будь-якому Акредитованому центрі сертифікації ключів, у тому числі самостійно за допомогою Інтернет-банкінгу.

Фахівці  Петрівської  ДПІ постійно надають платникам податків практичну допомогу щодо формування та подання декларації про майновий стан і доходи та декларації платника єдиного податку-фізичної особи-підприємця за допомогою сервісу Електронний кабінет платника.

Варто зазначити, що переваги подання звітності онлайн вже оцінили більшість платників податків Петрівської  ДПІ. Аби громадяни та фізичні особи-підприємці навчилися подавати звітність в електронному вигляді за допомогою режиму «Введення звітності» приватної частини Електронного кабінету (https://cabinet.tax.gov.ua) у Центрі обслуговування платників Петрівської ДПІ відведені спеціальне робоче місце, під’єднане до мережі Інтернет.

За необхідності фахівці ЦОП у доступній формі демонструють зручність та доступність роботи з електронними сервісами ДПС.

Спілкування в такому форматі обирають тому, що це економія робочого часу бухгалтерів та підприємців, заощадження коштів на придбання бланків звітних документів, уникнення черг під час подання звітності, підтвердження доставки документів, гарантія перевірки звітності на наявність арифметичних помилок, автоматичне оновлення бланків звітних документів, конфіденційність інформації; оперативність її обробки тощо.

Перейти до вмісту