Початок проведення громадських обговорень з питань розгляду матеріалів “Детальний план території для реконструкції будівлі банно-прального комбінату під адміністративну будівлю без зміни зовнішніх геометричних розмірів їхніх фундаментів у плані, яка розташована за адресою: Кіровоградська область, Олександрійський район,смт Петрове, вул. Святкова, 82б”

Відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Постанови КМУ від 25.05.2011 р. №555 повідомляємо про початок проведення громадських обговорень з питань розгляду  матеріалів «Детальний план території для реконструкції будівлі банно-прального комбінату під адміністративну будівлю без зміни зовнішніх геометричних розмірів їхніх фундаментів у плані, яка розташована за адресою:  Кіровоградська область, Олександрійський район, смт Петрове, вул. Святкова, 82б». Замовник ДПТ – Петрівська селищна рада. Розробник ДПТ –  ФОП Поляшенко Т.П. Місце ознайомлення з проектними матеріалами – приміщення Петрівської селищної ради (Відділ соціально-економічного розвитку, архітектури, містобудування, інвестицій Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області).

На виконання п.6-1. Постанови КМУ від 25.05.2011 р. №555 строк подання зауважень та пропозицій з 16.02.2023 р. по 17.03.2023 р. Пропозиції  надаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місця знаходження, посади і особистого підпису на електрону скриньку: sel.rada.petrovo@ukr.net , arh.pet@ukr.net

На виконання п.7 Постанови КМУ від 25.05.2011р. №555:

– громадські слухання з питань розгляду матеріалів містобудівної документації відбудуться 20.03.2023 р. о 10:00 год. в приміщенні Петрівської селищної ради (зал засідань). В разі зміни епідемічної ситуації, про спосіб проведення громадських слухань – громадськість буде повідомлено додатково.

Перейти до вмісту