Південний регіональний центр Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими (Миколаївська, Одеська, Херсонська, Кіровоградська область)

З метою надання допомоги родинам та близьким захисників та захисниць України, які потрапили в полон або зникли безвісті за особливих обставин створено та працює Південний регіональний центр Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими. Громадська приймальня Координаційного штабу надає консультації та допомогу щодо юридичних та процедурних питань, пов’язаних з перебуванням воїна у полоні; державних соціальних зобов’язань, гарантованих у випадку потрапляння в полон.

Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими знаходиться за посиланням www.koordshtab.gov.ua.

Гаряча лінія Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими працює з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 16:00 години , або можна звернутися за телефоном 0800200202.

Також на території Петрівської селищної територіальної громади працює Ветеранський хаб (простір), в якому можно отримати допомогу та консультацію з питань надання широкого спектру послуг військовослужбовцям. За додатковою інформацією можно звертатися до відділу соціального захисту населення Петрівської селищної ради, який знаходиться за адресою: вул. Центральна 32, смт Петрове, або за телефоном гарячої лінії 097-977-73-81.

Перейти до вмісту