Пільгове медичне обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Щороку за кошти обласного бюджету здійснюється пільгове медичне обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Йдеться про безоплатне забезпечення лікарськими засобами за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування та безоплатне зубопротезування відповідно до Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”.

Лікарські засоби за рецептами лікарів відпускаються безкоштовно:

учасникам ліквідації наслідків аварії  на Чорнобильській АЕС та потерпілим від Чорнобильської катастрофи категорії 1 та 2 незалежно від розміру середньомісячного сукупного доходу їх сім’ї;учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, потерпілим від Чорнобильської катастрофи, віднесеним до категорії 3 та неповнолітнім дітям померлих громадян з числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, віднесених до категорії  3, смерть яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою, за умови, що розмір середньомісячного сукупного доходу сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу (3760 грн.).

Отримати ліки можна на території КНП «Петрівська центральна лікарня» селищної ради в аптечному пункті, що знаходиться на 1 поверсі  біля входу до терапевтичного відділення.

За додатковою інформацією звертайтеся у відділ соціального захисту населення Петрівської селищної ради за адресою:  смт Петрове, вул. Центральна, 32, тел. 0979777381.

Перейти до вмісту