Підтримка сільгоспвиробників: від держави – гранти, від служби зайнятості – добір працівників

Сьогодні, 2 вересня,  набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 30.08.2022 № 973, якою, у новій редакції, затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання державної підтримки сільськогосподарським товаровиробникам, які використовують меліоровані землі.

Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті Мінагрополітики за програмою «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників», що орієнтована на підтримку сільськогосподарських товаровиробників, які використовують меліоровані землі, та організацій водокористувачів. Бюджетна дотація надається с/г товаровиробникам для реконструкції існуючих та/або будівництва нових систем за введені в експлуатацію меліоративні системи.

Водночас Державна служба зайнятості допоможе здійснити добір працівників! Вам потрібні кваліфіковані працівники вже зараз? Заповніть форму №3-ПН тут: https://cutt.ly/GZ3NEGm. Переглянути резюме безробітних можна за посиланням: https://cutt.ly/bZkiQSp.

Інший варіант – звернення до фахівців центрів зайнятості чи філій обласного центру зайнятості.

Контакти тут: https://cutt.ly/OJ48QYR.

Ми є у Telegram-каналі https://t.me/DCZWorkNowBbot.

 

Петрівська районна філія Кіровоградського ОЦЗ

Перейти до вмісту