У звʼязку із виробничою необхідністю відділ соціального захисту населення Петрівської селищної ради оголошує набір на заміщення вакантних посад:

  • головного спеціаліста сектору пільгового забезпечення населення та оздоровлення дітей відділу соціального захисту населення Петрівської селищної ради;
  • головного спеціаліста сектору з надання соціальних послуг та осіб з інвалідністю;
  • головного спеціаліста сектору прийому громадян відділу соціального захисту населення Петрівської селищної ради;
  • спеціаліста сектору прийому громадян відділу соціального захисту населення Петрівської селищної ради.

Кваліфікаційні вимоги, що встановлені до вакантних посад відділу соціального захисту населення Петрівської селищної ради:

на вакантну посаду головного спеціаліста сектору прийому громадян відділу соціального захисту населення Петрівської селищної ради: вища освіта не нижче ступеня бакалавра, без вимог до стажу роботи, вільне володіння державною мовою; знання основних програм роботи на компʼютері.

на вакантну посаду головного спеціаліста сектору з надання соціальних послуг та осіб з інвалідністю відділу соціального захисту населення Петрівської селищної ради: вища освіта не нижче ступеня бакалавра, без вимог до стажу роботи, вільне володіння державною мовою; знання основних програм роботи на компʼютері.

на вакантну посаду головного спеціаліста сектору пільгового забезпечення населення та оздоровлення дітей відділу соціального захисту населення Петрівської селищної: вища освіта не нижче ступеня бакалавра, без вимог до стажу роботи, вільне володіння державною мовою; знання основних програм роботи на компʼютері.

на вакантну посаду спеціаліста сектору прийому громадян відділу соціального захисту населення Петрівської селищної ради: вища освіта не нижче ступеня бакалавра, без вимог до стажу роботи, вільне володіння державною мовою; знання основних програм роботи на компʼютері.

Особа, яка бажає працювати, повинна подати заяву, заповнену особову картку встановленого зразка та документи, що підтверджують наявність громадянства України, освіти та досвіду роботи.

Документи подаються до відділу соціального захисту населення Петрівської селищної ради за адресою: смт Петрове, вул. Центральна, 32

Перейти до вмісту