Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиці Пушкіна в с. Новий Стародуб Олександрійського району Кіровоградської області

Організатор громадського обговорення – Юридичний відділ Петрівської селищної ради.

Пропонується перейменування вулиці імені фізичної особи Пушкіна О.С.

Пропозиція щодо перейменування вулиці внесена громадянами – жителями вул. Пушкіна с. Новий Стародуб.

Зауваження та пропозиції подаються протягом 30 календарних днів з моменту оприлюднення цього повідомлення на поштову адресу: 28300, вул. Святкова 20, смт. Петрове, Олександрійський район, Кіровоградська область або на електронну пошту селищної ради: sel.rada.petrovo@ukr.net.

Строк, місце, час проведення заходів з громадського обговорення буде повідомлено додатково.

Реєстрація учасників громадського обговорення проводиться за 30 хвилин до початку слухань.

Консультації з питання, що винесено на громадське обговорення можна отримати в Петрівській селищній раді –  поштова адреса: 28300, вул. Святкова 20, смт. Петрове, Кіровоградська область, електронна пошта: sel.rada.petrovo@ukr.net.

Відповідальною особою за проведення громадського обговорення є начальник юридичного відділу Петрівської селищної ради Гришко Сергій Павлович.

Контактна особа: начальник юридичного відділу Петрівської селищної ради Гришко С. П., (тел. 0979693603) староста Петрівської селищної ради Швець Н.В. (тел. 0960871868).

Результати громадського обговорення будуть оприлюдненні в засобах масової інформації, що здійснюють свою діяльність на території Петрівської селищної ради або в інший спосіб.

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються у письмовій формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, у строк, передбачений в інформаційному повідомленні про проведення громадського обговорення.

Юридичні особи подають пропозиції (зауваження) у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження.

 

*Примітка:

Перейменування вулиці Пушкіна необхідне для виконання вимог Законів України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» та  «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», щодо заборони пропаганди символіки комуністичного та націонал-соціалістичного тоталітарних режимів, ліквідації символів комуністичного тоталітарного режиму.

Пушкін Олександр Сергійович – відомий російський поет, лірик, казкар, який першим наважився ввести народну російську мову на сторінки “високої літератури”. У центрі уваги поета — історія власного народу, призначення і місія покоління, до якого належав сам поет.

Перейти до вмісту