Долучайтеся до експериментального проєкту та станьте професіоналом своєї справи

Нещодавно стартував експериментальний проєкт з організації професійного навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни в закладах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Цей проєкт дає можливість ветеранам незалежно від рівня їх освіти безкоштовно пройти на базі центрів професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості професійну підготовку, перепідготовку або підвищення кваліфікації за професіями, що є затребувані на ринку праці.

Навчання проводиться за 95 робітничими професіями та 365 освітніми програмами підвищення кваліфікації і триває до 6 місяців. Для зручності здобувачів освіти залежно від професії доступні кілька освітніх форматів навчання: очна, денна, вечірня, дистанційна, дуальна. Після закінчення навчання слухачам видається документ державного зразка про присвоєння відповідної кваліфікації.

До того ж можна отримати компенсацію витрат на проїзд до місця навчання, проживання та медичний огляд. Якщо ж учасник бойових дій, який має інвалідність внаслідок війни І групи, потребує супроводу до місця профнавчання, людині-супроводжувачу здобувача освіти компенсуються витрати на проїзд.

Фінансування професійного навчання та пов’язаних із ним витрат здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Перейти до вмісту