Чи змінились критерії для надання допомоги по частковому безробіттю?

Чи змінились критерії для надання допомоги по частковому безробіттю?

Так, змінились.

Нагадаємо, що критерії для надання допомоги по частковому безробіттю вказані в пункті 6 Порядку надання допомоги по частковому безробіттю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 року № 702 (далі – Порядок).

Постановою Кабінету Міністрів України від 03 березня 2023 року № 188, що набрала чинності 09 березня 2023 року, внесено зміни до Порядку. Зокрема, цими змінами доповнено вищевказаний пункт 6 новим критерієм – відсутність у роботодавця або фізичної особи-підприємця, яка є застрахованою особою, заборгованості перед державним (місцевим) бюджетом понад 6 місяців, що передують місяцю зупинення (скорочення) виробництва продукції (виконання робіт, надання послуг).

Відповідно пункт 7 Порядку (визначає випадки, коли допомога не надається) доповнено нормою, яка говорить про те, що допомога не надається в разі, коли понад 6 місяців, що передують місяцю зупинення (скорочення) виробництва продукції (виконання робіт, надання послуг), у роботодавця або фізичної особи-підприємця, яка є застрахованою особою, наявна заборгованість перед державним (місцевим) бюджетом.

Інформація про зміни до Порядку – на урядовій вебсторінці http://surl.li/fesng

Перейти до вмісту