Чи припиняється реєстрація безробітного у разі відмови від участі у громадських роботах?

Чи припиняється реєстрація безробітного у разі відмови від участі у громадських роботах?

Нагадаємо, що підстави для припинення реєстрації безробітного визначені у статті 45 Закону України “Про зайнятість населення”. Перелік таких підстав не є вичерпним. Відповідно до пункту 17 частини 1 вказаної статті реєстрація безробітного припиняється також з інших підстав, передбачених порядком реєстрації безробітних.

Слід також зазначити, що відповідно до прикінцевих положень цього Закону під час дії воєнного стану Кабінет Міністрів України визначає особливості реєстрації безробітних.

Відповідно до підпункту 1 пункту 32 Порядку реєстрації, перереєстрації зареєстрованих безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 березня 2023 року                     № 446, центр зайнятості припиняє реєстрацію безробітного з дня другої відмови від громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Таке припинення реєстрації діє тільки під час воєнного стану. Припинення застосовується у разі відсутності підходящої роботи для безробітного.

Перейти до вмісту