Чи може особа, щодо якої прийняте рішення про надання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї, утворити для провадження підприємницької діяльності юридичну особу?

Так, може.

Відповідно до пункту 9 Порядку надання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 квітня 2021 року № 397, особа, яка виявила бажання провадити підприємницьку діяльність, щодо якої комісією прийнято позитивне рішення про надання їй фінансової допомоги, створює юридичну особу чи реєструється як фізична особа – підприємець.

Отже, особа може зареєструватись як фізична особа – підприємець або утворити приватне підприємство чи іншу юридичну особу.

Інформація про різновиди юридичних осіб розміщена у  розділі II Господарського кодексу України, перейдіть за посиланням http://surl.li/jqzs

Порядок надання допомоги та форма заяви за посиланням  http://surl.li/bdgkk

Ознайомитися з інфографікою отримання допомоги малозабезпеченим сім’ям та документами, які регламентують її надання, переходьте вебсторінку Державного центру зайнятості за посиланням http://surl.li/fdgpc

 

Петрівський відділ Олександрійської філії Кіровоградського ОЦЗ

Перейти до вмісту