Чи може електромонтер підвищити кваліфікацію з використанням ваучера?

Чи може електромонтер підвищити кваліфікацію з використанням  ваучера?

Так, може.

Насамперед зазначимо, що відповідно до пункту 2.4 професійного стандарту “Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування”, затвердженого протоколом Галузевої ради з розробки професійних стандартів і стратегії розвитку професійних кваліфікацій Федерації металургів України від 14 березня 2023 року № 42, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування зобов’язаний не рідше одного разу на 5 років підвищувати кваліфікацію.

Якщо електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування належить до категорії громадян, яким може бути виданий ваучер (до них належать і внутрішньо переміщені особи працездатного віку (за відсутності підходящої роботи)), його підвищення кваліфікації може бути сплачено Державною службою зайнятості – професія електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування належить до професій, які  включені до Переліку професій, спеціальностей, для навчання за якими може бути виданий ваучер.

Пройти підвищення кваліфікації зазначений електромонтер може в закладах освіти, які мають право проводити навчання за ваучером. У Кіровоградській області до таких закладів належить, зокрема, професійно-технічне училище № 36 смт Новгородка. Ознайомитися з умовами навчання в зазначеному училищі можна на його сайті, посилання тут https://ptu36.in.ua/

Перейти до вмісту