Чи може безробітному пропонуватися робота не за місцем проживання?

Чи може безробітному пропонуватися робота не за місцем проживання?

Так, може.

Нагадаємо, що критерії підбору підходящої роботи визначені в статті 46 Закону України “Про зайнятість населення”.  Встановлено, що підходящою є робота, яка, серед іншого, враховує транспортну доступність. Так, для роботи на умовах повного робочого часу підходящою є робота, якщо час та відстань проїзду до місця роботи (в один бік), де організоване щоденне транспортне сполучення, не перевищує півтори години та 60 км.

Водночас необхідно зазначити, що під час дії воєнного стану застосовуються критерії, визначені прикінцевими положеннями вказаного Закону. А саме: підбір підходящої роботи здійснюється за місцем звернення особи до центру зайнятості та не обмежується межами адміністративно-територіальної одиниці, у якій особа зареєстрована як безробітний чи звернулася для пошуку роботи. Також слід враховувати, що без згоди особи їй не може пропонуватися робота, яка потребує зміни місця проживання або місця перебування.

Інша інформація з питань пошуку підходящої роботи на вебсторінці  Державного центру зайнятості за посиланням http://surl.li/fcsmd

Перейти до вмісту