Автошколи для осіб з інвалідністю.

До уваги осіб з інвалідністю та їх рідних!
Запрацював флагманський проєкт Міністерства внутрішніх справ, який реалізується у рамках ініціативи «Без бар’єрів» Першої леді України Олени ЗЕЛЕНСЬКОЇ, «Автошколи для осіб з інвалідністю».
Мета проєкту – створення зручної та якісної державної послуги з навчання керування автомобілем та з отримання посвідчення водія на право керування транспортним засобом для людей з інвалідністю із порушенням опорно-рухового апарату.
Переваги флагманського проєкту МВС: навчання та складання іспитів у інклюзивних приміщеннях; доступна інфраструктура та максимально безбар’єрний простір; навчання у змішаних інклюзивних групах або індивідуально; можливість теоретичного навчання в дистанційному форматі; індивідуальне навчання за зручним графіком та інше.
Загальна тривалість навчання – 11 тижнів. Із них 64 години – теоретичний курс, та 40 годин – практичний курс.
Орієнтовна вартість навчання: 6000 гривень.
Перелік вимог до майбутніх водіїв:
📌бажають навчитися керувати автомобілем з ручним керуванням;
📌відсутні медичні протипоказання (захворювання і вади), за наявності яких особа не може бути допущена до керування транспортними засобами категорії «В»;
📌у наявності необхідний перелік документів.
Іспит складається в сервісному центрі МВС, на транспортному засобі з ручним керуванням. Водійське посвідчення отримується в тому ж сервісному центрі МВС, де складається теоретичний іспит.
Наразі такі автошколи працюють і приймають охочих в шести регіонах України, а саме: в Дніпропетровській, Київській, Кіровоградській, Львівській, Одеській та Хмельницькій областях.
Більш детальна інформація щодо проєкту «Автошколи для осіб з інвалідністю» розміщена за посиланням:
Перейти до вмісту