Свято, яке залишиться незабутнім для Петрівчан!
28 червня , за ініціативи Петрівського селищного голови Світлани Тилик, депутатського корпусу та виконавчого комітету селищної ради, в селищі Петрове відбулося свято з нагоди Дня Конституції України та Дня молоді України!
Це яскраве, незабутнє свято не залишило байдужими ні дорослих , ні дітей. Розпочалося свято з привітання Петрівського селищного голови Світлани Олександрівни, яка поздоровила всю громаду з державним святом: «Сьогодні у нас наступило дуже важливе та велике державне свято – День Конституції України. Адже конституція – це, в першу чергу, основний закон держави, що проголошує її незалежність. Саме 22 роки тому ми почали будувати нову, незалежну державу. Нехай у кожного з нас буде маса приводів для гордості рідної країни!»
Далі Світлана Олександрівна привітала 50-ті, 60-ті, 70-ті, 80-ті, 90-ті покоління минулого століття з прекрасним святом - Днем молоді! Почесними грамотами Петрівської селищної ради та цінними подарунками було відзначено активну молодь нашої громади, також голова селищної ради не оминула своєю увагою Випускників 1978 року випуску та подарувала їм гарні продуктові набори.
На свято запросили артистів 44-го кварталу, які вже стали улюбленцями нашого селища, якою чудовою, незабутньою була дискотека! А трішки пізніше розпочалася «Велика пінна вечірка» - скільки радості, усмішок, веселого настрою подарувала нам, наш селищний голова, Світлана Олександрівна!