Чи може особа, щодо якої прийняте позитивне рішення про надання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї, утворити для провадження підприємницької діяльності юридичну особу?

 Відповідно до пункту 9 Порядку надання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.04.2021 № 397, особа, яка виявила бажання провадити підприємницьку діяльність, щодо якої комісією прийнято позитивне рішення про надання їй фінансової допомоги, створює юридичну особу чи реєструється як фізична особа-підприємець.

Таким чином, особа може зареєструватись як фізична особа-підприємець або утворити приватне підприємство чи іншу юридичну особу.

З інформацією щодо різновидів юридичних осіб є можливість ознайомитись у розділі II Господарського кодексу України.

Перейти до вмісту